Викладачі КДАіС провели виїзну екзаменаційну сесію у м. Кельн та м. Гамбург у Німеччині

02.12.2019

Почати

02.12.2019 - 21:30

Кінець

02.12.2019 - 21:30

Категорії

Новини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, а також на запрошення архієпископа Берлінського і Германського Марка (Руська Православна Церква закордоном) та архієпископа Подольського Тихона, керуючого Берлінсько-Германською єпархією (Руська Православна Церква) з 25 по 29 листопада 2019 року викладачі Київських духовних шкіл провели начитку лекцій та екзаменаційну сесію для студентів заочного відділення КДАіС у містах Кельн та Гамбург у Німеччині, відповідно.

 

Навчання у м. Кельн (Німеччина) проходить на базі храмового комплексу на честь великомученика Пантелеімона Руської Православної Церкви Закордоном.

 

Викладачі доцент Олег Оттович Надь, доцент Павло Вікторович Комаров та протоієрей Василій Попович провели начитку лекцій та екзаменаційну сесію для студентів КДАіС заочної форми навчання, які проживають у Німеччині.

 

Під час сесії студенти усіх 4-х класів Київської духовної семінарії, яких налічується 40 чоловік, мали змогу прослухати лекції з різних дисциплін, що вивчаються у Київських духовних школах, а також здати екзамени з предметів, що були начитані навесні.

 

Така ініціатива існує завдяки взаємодії між Київською духовною академією і семінарією та Берлінсько-Германською єпархією з 2013 року.

 

Після завершення сесії викладачі Київських духовних шкіл відвідали м. Мюнхен, де зустрілись та поспілкувались з архієпископом Берлінським і Германським Марком, з благословення якого студенти з Німеччини навчаються на заочному відділенні КДАіС. Під час зустрічі представники Київських духовних шкіл розповіли Його Високопреосвященству про цьогорічну сесію та подякували за гостинний прийом.

 

У м. Гамбург цьогоріч була вперше проведена виїзна сесія для студентів КДС заочного відділення в рамках розпочатої співпраці з Берлінсько-Германською єпархією Руської Православної Церкви.

 

З 25 по 29 листопада 2019 року в культурно-духовному центрі Руської Православної Церкви «Будинок Чайковського» в м Гамбурзі пройшла екзаменаційна сесія для учнів першого року навчання. Сесію провели викладачі Київської духовної академії архімандрит Леонтій (Тупкало) та архімандрит Феофан (Меджидов). У поточному навчальному році з Берлінсько-Германської єпархії в Київську семінарію вступило 14 студентів.

 

Перед початком занять в храмі в ім’я святого праведного Іоанна Кронштадтського у Гамбурзі було звершено молебень. 26 листопада, в день пам’яті святителя Іоанна Златоуста, викладачі та студенти разом молилися за Божественною Літургією в храмі в ім’я святого праведного Іоанна Кронштадтського. 29 листопада викладачі та учні молилися за подячним молебнем, який був здійснений з нагоди успішного закінчення сесії.

 

На завершення для студентів семінарії була проведена екскурсія по Гамбургу.

 

 

Прес-служба КДА / сайт Берлінсько-Германської єпархії РПЦ

 

561

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ