Всенічне бдіння напередодні Неділі 7-ї після Пасхи

08.06.2019

Почати

08.06.2019 - 20:30

Кінець

08.06.2019 - 20:30

Категорії

Новини

Напередодні Неділі 7-ї після Пасхи, 8 червня 2019 року, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію за Всенічним бдінням в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

 

Також Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Манхеттенський, вікарій Східно-Американської єпархії Миколай, єпископ Баришівський Віктор, а також братія та гості обителі у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконували митрополичий хор та академічний хор під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

 

За богослужінням молились викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також парафіяни Лаври.

 

В Академічному храмі Всенічне бдіння очолив проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій. Його Преосвященству співслужили клірики храму, студенти і вихованці КДАіС у священному сані.

 

За богослужінням співав академічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

 

Завтра початок Божественної літургії о 8:40.

 

Прес-служба КДА / фото офіційний сайт УПЦ

100

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ