Відбулось останнє у цьому році засідання Вченої ради КДА

27.12.2018

Почати

27.12.2018 - 21:30

Кінець

27.12.2018 - 21:30

Категорії

Новини

У четвер, 27 грудня 2018 року, у Київській духовній академії під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра пройшло засідання Вченої ради КДА, на якому були підведені підсумки I семестру 2018-2019 навчального року.

 

Перед початком засідання професорсько-викладацький колектив привітав владику ректора з річницею обрання на посаду ректора КДАіС та єпископською хіротонією. Від імені корпорації перший проректор КДА проф. протоієрей Сергій Ющик привітав Його Преосвященство та подарував букет квітів. У свою чергу владика подякував за привітання та побажання.

 

Також під час підсумкового засідання Вченої ради єпископ Сильвестр від імені Київських духовних шкіл привітав доцента єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія з єпископською хіротонією та подарував йому трикирій і дикирій. Владика Діонісій подякував Його Преосвященству та усім викладачам за привітання.

 

Далі за порядком денним відбулись 2 захисти: кандидатської роботи ієрея Антонія Демиденка та магістерської роботи архімандрита Володимира (Ракк).

 

Після цього зі звітом про стан навчального та процесу виступив проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин); перший проректор професор протоієрей Сергій Ющик доповів про діяльність аспірантури та визнання дипломів духовних навчальних закладів Міністерством освіти і науки України; про стан виховної роботи звітував проректор з виховної роботи доцент архімандрит Амвросій (Вайнагій); проректор з науково-богословської роботи професор В.В. Бурега доповів про науково-богословську роботу і зробив повідомлення про проведення у ІІ семестрі 2018/2019 н.р. студентської конференції. Також свої звіти озвучили завідувачі кафедрами КДАіС.

 

Під час засідання ректор КДАіС повідомив про створення робочої групи з підготовки методичних посібників.

 

Далі з доповідями про виконану роботу за минулий семестр виступили: Вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук, який також повідомив про затвердження графіку захистів наукових робіт у 2018/2019 н.р;  завідувач заочним відділом доцент архімандрит Маркел (Павук); помічник ректора по роботі з іноземними студентами професор протоієрей Ростислав Снігірьов; економ архімандрит Іларіон (Кострець); завідувач бібліотекою архімандрит Дамаскін (Лебедь), відповідальний редактор офіційного сайту КДАіС доцент Олег Оттович Надь.

 

На завершення засідання Вченої ради були заслухані звіти наукових керівників студентів ІІ курсу Магістратури, які пишуть магістерські роботи, та затверджені теми наукових робіт студентів і випускників Київських духовних шкіл.

 

Наостанок владика ректор привітав викладачів з прийдешніми святами і побажав допомоги Божої у новому році.

 

Прес-служба КДА

196

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ