Відбулось підсумкове засідання Вченої ради КДА у 2019/2020 навчальному році

29.07.2020

Почати

29.07.2020 - 20:30

Кінець

29.07.2020 - 20:30

Категорії

Новини

У середу, 29 липня 2020 року під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра відбулось засідання Вченої ради Київської духовної академії і семінарії, на якому були підведені підсумки 2019/2020 навчального року.

 

Участь у засіданні взяли члени адміністрації, професори та доценти Київської духовної академії.

 

Після молитви «Царю Небесний» професор єпископ Сильвестр оголосив порядок денний, після чого відбувся захист кандидатських дисертацій студентів та випускників Академії: ієромонаха Митрофана (Божко), протоієрей Георгія Діка та ієрея Олександра Добровольського.

 

Далі, згідно з порядком денним, владика ректор зосередив увагу на внутрішньому житті Київсьих духовних шкіл за звітний період.

 

Завідувачі кафедр богослов’я і біблеїстики, церковної історії, давніх мов та філогогіі, а також церковно-практичних дисциплін звітували про діяльність кафедр у другому семестрі 2019/2020 навчального року.

 

Після цього зі звітами про стан виховної роботи, роботі з іноземними студентами, роботи бібліотеки та офіційного сайту КДА виступили проректор з виховної роботи доцент єпископ Згурівський Амвросій, помічник ректора по роботі з іноземними студентами професор протоієрей Ростислав Снігірьов, завідувач бібліотеки архімандрит Дамаскін (Лебедь) та відповідальний редактор сайту доцент Олег Оттович Надь, відповідно.

 

Наостанок відбулось затвердження тем випускних кваліфікаційних робіт для студентів і випускників денного та заочного відділення Академії.

 

Прес-служба КДА / фото С. Грищук

 

878

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ