Вітаємо Предстоятеля Української Православної Церкви з 29-ою річницею архієрейської хіротонії!

09.12.2019

Почати

09.12.2019 - 21:30

Кінець

09.12.2019 - 21:30

Категорії

Новини , Публікації

 

 

Його Блаженству,

Блаженнішому ОНУФРІЮ,

Митрополиту Київському і всієї України

 

Ваше Блаженство, дорогий наш Первосвятителю!

 

Ректор, професорсько-викладацька корпорація, студенти та вихованці Київських духовних шкіл від щирого серця вітають Ваше Блаженство з 29-ю річницею перебування у архієрейському достоїнстві!

 

По волі Святого Духа та соборного рішення Ви були покликані до особливого служіння, щоб наслідувати прикладу Господа нашого Іісуса Христа, явити себе справжнім пастирем добрим (див. Ін. 10-11)

 

Господь судив Вам, починаючи з юнацтва, пройти довгий шлях церковних послухів, які Ви завжди сумлінно та відповідально виконували. Ваша сумлінність та готовність цілком присвятити себе Божій справі по волі Творця та Владики всесвіту, привели Вас до єпископського  служіння в Церкві  Христовій. Багато років Ви ревно несли свій послух керуючи рідною Чернівецько-Буковинською єпархією. Сьогодні з ревністю Ви несете свій Первосвятительський хрест, керуючи найдревнішою кафедрою нашої Української Православної Церкви.

 

З великим терпінням та постійним упованням на Божу допомогу, Ви докладаєте багато сил для відродження храмів та чернечих обителей, зберіганню православних традицій, проповіді та життю за християнськими чеснотами. У всьому цьому різноманітті турбот, Ви, наш дорогий Владико, завжди пам’ятаєте та по-батьківськи піклуєтесь про життя Київських духовних шкіл, що традиційно знаходяться під покровительством Київських митрополитів. Нашим вихованцям та студентам Ви невтомно демонструєте особистий приклад духовної стійкості та мужності, благочестя і діючої любові (див. Гал. 5:6) у непрості для Української Православної Церкви часи.

 

Ваше Блаженство! У цей святковий день річниці Вашої архієрейської хіротонії, наша велика академічна сім’я бажає Вам Заступництва Пречистої Діви Марії перед престолом Небесного Царя слави, молитвами святих Першосвятителів Київських, преподобних отців Печерських та всіх святих. Нехай допоможе Вам Господь у подальшому Предстоятельському служінні, щедро посилаючи Свої великі та багаті милості.

 

Бажаємо Вам, щоб Всеблагий та Люблячий Господь благословив Вас та ввірену Вам паству Української Православної Церкви!

 

Многая Вам і благая літа, наш Первосвятителю!

 

1054

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ