Вітаємо заслуженого професора КДА митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з 13-ою річницею Архієрейської хіротонії!

26.11.2019

Почати

26.11.2019 - 21:30

Кінець

26.11.2019 - 21:30

Категорії

Новини , Публікації

 

Його Високопреосвященству,

Високопреосвященнішому АНТОНІЮ,

митрополиту Бориспільському і Броварському,

керуючому справами Української Православної Церкви,

заслуженому професору Київської духовної академії

 

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

 

Прийміть щирі вітання ректора, адміністрації, співробітників, студентів та вихованців Київських духовних шкіл з річницею Вашої особистої П’ятидесятниці!

 

У цей знаменний день благодать Святого Духа приєднала Вас до величного сонму єпископів Церкви Христової, наступників Апостольського служіння для виконання заповіді Пастиреначальника нашого Господа Іісуса Христа: Навчайте всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, навчаючи їх додержувати всього, що Я заповів Вам (Мф. 28:19-20). З цього часу Вам було вручено жезл сили і посох слави, щоб право правити слово Христової істини для збереження в єдності духу і союзі миру словесне стадо, яке Спаситель наш стяжав чесною Своєю Кров’ю.

 

Зі щирою вдячністю за Ваші труди на ниві навчання та виховання молодого покоління священнослужителів Церкви Христової, молитовно бажаємо Вашому Високопреосвященству і надалі всесильної допомоги Божої в охороні ввіреного Вам винограднику, який насадила десниця Господня. Нехай Всемилостивий Господь заступництвом великого святителя і вселенського учителя Іоанна Златоустого, у день пам’яті якого Ви отримали благодать Архієрейського служіння, зберігає Вашу Святиню у доброму здоров’ї і кріпості духу на многая і благая літа!

 

366

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ