Звершена єпископська хіротонія доцента КДА архімандрита Діонісія (Пилипчука)

19.12.2018

Почати

19.12.2018 - 21:30

Кінець

19.12.2018 - 21:30

Категорії

Новини

У середу, 19 грудня 2018 року, у день пам’яті святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, Чудотворця, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у своїй резиденції у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі очолив Божественну літургію в домовому храмі на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

 

Його Блаженству співслужили керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон; архієпископ Сєвєродонецький і Старобільський Никодим; архієпископ Боярський Феодосій, вікарій Київської Митрополії; архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент; єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій; єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії; єпископ Гостомельський Тихон, вікарій Київської Митрополії; єпископ Баришівський Віктор, вікарій Київської Митрополії; ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, а також духовенство м. Києва та гості у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл.

 

За Богослужінням була звершена єпископська хіротонія викладача Київських духовних шкіл доцента архімандрита Діонісія (Пилипчука) у єпископа Переяслав-Хмельницького, вікарія Київської Митрополії.

 

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Православної Церкви.

 

Наприкінці Богослужіння Його Блаженство виголосив традиційне слово до новопоставленого єпископа Переяслав-Хмельницкого Діонісія та вручив йому архієрейський жезл. За традицією рукоположений владика подав віруючим своє перше архіпастирське благословення.

 

Нагадаємо, Священний Синод Української Православної Церкви на своєму засіданні 17 грудня 2018 року ухвалив рішення про обрання доцента КДА архімандрита Діонісія (Пилипчука) у єпископа Переяслав-Хмельницького, вікарія Київської Митрополії (Журнал №74). Наречення у єпископи відбулось 18 грудня 2018 року в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

 

Прес-служба КДА

207

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ