КДАіС спільно з сестрами милосердя Марфо-Маріїнської обителі привітали з Різдвяними святами дітей Навчально-реабілітаційного центру №6 м. Києва

20.01.2020

Почати

20.01.2020 - 21:30

Кінець

20.01.2020 - 21:30

Категорії

Новини

На запрошення директора Навчально-реабілітаційного центру №6 у Подільському районі м. Києва Людмили Вікторівни Шевченко, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра та за підтримки духівника Марфо-Маріїнської обителі сестер милосердя протоієрея Іоанна Горіа, 20 січня 2020 року, представники Київських духовних шкіл та сестри милосердя привітали з Різдвом Христовим дітей Навчально-реабілітаційного центру №6 м. Києва.

 

Вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук привітав діток з новорічними та Різдвяними святами і побажав їм міцного тілесного та духовного здоров’я, а викладачам і вихователям — терпіння та наснаги у вихованні дітей: «Ця школа — це не просто місце навчання та роботи — це місце, де Ви всі маєте змогу щоденно звершувати добрі справи і таким чином — спасатися. Бажаю Вам Божої допомоги у цій богоугодній справі» — побажав о. Василій.

 

Святковий захід провела викладач Київської духовної семінарії Ірина Вікторівна Яковчук. Хористи Академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці виконали для дітей різдвяні піснеспіви та колядки.

 

Насамкінець, сестри милосердя подарували діткам солодкі подарунки.

 

 

Прес-служба КДА

959

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ