Керуючий справами УПЦ звершив чернечий постриг вихованця Семінарії

04.12.2018

Почати

04.12.2018 - 21:30

Кінець

04.12.2018 - 21:30

Категорії

Новини

У день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, 4 грудня 2018 року, у Дальніх печерах (Феодосієвих) Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври керуючий справами Української Православної Церкви звершив чернечий постриг над вихованцем 4-го класу денного відділення Київської духовної семінарії Борисом Вербовим.

 

За богослужінням молився ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, адміністрація, викладачі, студенти, вихованці Київських духовних шкіл, а також рідні та близькі вихованця Семінарії.

 

У постризі чернець отримав ім’я Димитрій, на честь випускника Київського Братського училища святителя Димитрія (Туптала), митрополита Ростовського і Ярославського.

 

Духовним восприємником новопостриженого монаха став проректор КДА з виховної роботи архімандрит Амвросій (Вайнагій).

 

Після постригу митрополит Антоній звернувся зі словом настанови, привітав новопостриженого ченця та побажав йому допомоги Божої.

 

Після цього присутні привітали монаха Димитрія з чернечим постригом.

 

За традицією Київських духовних шкіл, новопострижений чернець буде молитись протягом трьох днів в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

 

Прес-служба КДА

 

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ