Київська духовна академія і семінарія запрошує на навчання на денне та заочне відділення на 2020/21 навчальний рік

20.06.2020

Почати

20.06.2020 - 20:30

Кінець

20.06.2020 - 20:30

Категорії

Новини


До уваги абітурієнтів Київської духовної академії і семінарії!

 

Розпочався прийом документів для вступу на денне та заочне відділення Київської духовної академії і семінарії. Прийом буде проводитись онлайн до 31 липня 2020 року.

 

Вступникам на денне відділення слід надіслати сканкопії необхідних документів електронною поштою: vstup.kda20@gmail.com або ж принести особисто до Канцелярії КДАіС. Оригінали документів необхідно донести під час вступних іспитів.

 

Абітурієнтам на заочне відділення сканкопії документів слід надсилати на електронну пошту: zs.kdais.vstyp2020@gmail.com або ж занести особисто до заочного відділення.

 

Інформація для бажаючих вступити

на денне відділення

 

Завантажити необхідну інформацію та екзаменаційні білети для вступу на денне відділення Київської духовної семінарії (українською мовою).

 

Скачать необходимую информацию и экзаменационные билеты для поступления на дневное отделение Киевской духовной семинарии (на русском языке).

 

Завантажити необхідну інформацію та екзаменаційні білети для вступу на денне відділення Київської духовної академії (українською мовою).

 

Скачать необходимую информацию и экзаменационные билеты для поступления на дневное отделение Киевской духовной академии (на русском языке).

 

Інформація для бажаючих вступити

на заочне відділення

 

Завантажити необхідну інформацію та екзаменаційні білети для вступу на заочне відділення Київської духовної семінарії (українською мовою).

 

Скачать необходимую информацию и экзаменационные билеты для поступления на заочное отделение Киевской духовной семинарии (на русском языке).

 

Завантажити необхідну інформацію та екзаменаційні білети для вступу на заочне відділення Київської духовної академії (українською мовою).

 

Скачать необходимую информацию и экзаменационные билеты для поступления на заочное отделение Киевской духовной академии (на русском языке).

 

 

 

Прес-служба КДА

 

 

 

 

14757

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ