Київські духовні школи вітають Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Днем Ангела!

24.06.2020

Почати

24.06.2020 - 20:30

Кінець

24.06.2020 - 20:30

Категорії

Новини , Публікації

 

Його Блаженству,

Блаженнішому ОНУФРІЮ,

Митрополиту Київському і всієї України,

Предстоятелю Української Православної Церкви

 

Ваше Блаженство, дорогий наш Первосвятителю!

 

Ректор, викладацька корпорація, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл від щирого серця вітають Ваше Блаженство з Днем пам’яті Вашого Небесного покровителя — преподобного Онуфрія Великого!

 

Всеблагим Своїм Промислом, Господь сподобив Вас прийняти чернечий постриг з ім’ям на честь преподобного Онуфрія Великого, який є покровителем чернецтва. Житіє цього святого подвижника свідчить про його велику любов до Бога та ревне виконання Божих Заповідей. Достойно наслідуючи Вашого Небесного покровителя, Ви, Ваше Блаженство, подаєте усім нам приклад любові до Бога, вдячності Йому, щирості у молитві та життю за Його святими Заповідями. Служачи Первосвященику Великому в праведності та святості істини (Єф. 4:24), Ви явили себе перед Богом і людьми достойним сіячем на ниві Господній, пильно охороняючи виноградник, який насадила десниця Його.

 

Обрані на Предстоятельське служіння на древню кафедру Київських Митрополитів, Ви були поставлені пасти Церкву Господа і Бога, яку Він придбав Собі Кров’ю Своєю (Діян. 20:28). Керуючи Українською Православною Церквою Ви, дорогий наш Первосвятителю, мудро ведете її багатомільйонну паству крізь бурхливе житейське море до спасительних обителей Господа і Спасителя нашого.

 

У цей святковий день, Київські духовні школи приєднуємося до усіх вітань та побажань, що надходять з усіх куточків світу на адресу Вашого Блаженства і просимо Ваших святих молитв. Щиро бажаємо Вам всесильної допомоги Божої, міцного здоров’я, душевної радості, миру і любові. Нехай Всеблагий Господь щедро наділяє Своєю милістю і щедротами Вас, а з Вами і Ваші Київські духовні школи, а також усіх вірних чад Української Православної Церкви на многая і благая літа!

 

922

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ