Київські духовні школи молитовно відсвяткували свято Введення у храм Пресвятої Богородиці (+ відео)

04.12.2019

Почати

04.12.2019 - 21:30

Кінець

04.12.2019 - 21:30

Категорії

Новини

У середу, 4 грудня 2019 року, у день свята Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні в храмі Пресвятої Богородиці столичної Введенської парафії, що на Теремках-1, з нагоди престольного свята.

 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію в Свято-Введенському храмі очолив настоятель парафії архієпископ Боярський Феодосій.

 

Преосвященним владикам співслужили: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, духовенство храму.

 

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

 

Після закінчення Літургії Преосвященні архіпастирі звершили чин освячення стінного іконного розпису храму, який був завершений до цього дня. Після освячення розпису відбувся святковий хресний хід. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав парафіянам привітання з престольним днем ​​від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, подякував Преосвященному владиці Сильвестру за молитовне співслужіння і від імені Предстоятеля Церкви вручив нагороди працівникам приходу.

 

В Академічному храмі Літургію очолив проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій у співслужінні кліриків храму, студентів і вихованців КДАіС у священному сані.

 

Богослужіння супроводжував академічний хор.

 

Пряма трансляція Літургії проводилась на офіційній сторінці Академії у мережі Facebook.

 

Божественна літургія в день свята Введення в Храм Пресвятої Богородиці.

Опубліковано Київська Духовна Академія Вівторок, 3 грудня 2019 р.

 

Проповідь після Євангелія виголосив викладач КДАіС, завідувач бібліотекою та Церковно-археологічним музеєм КДА архімандрит Дамаскін (Лебедь).

 

Під час богослужіння було піднесено особливу молитву за єдність святої Церкви та мир в Україні.

 

Перед причастям проповідь виголосив студент І курсу магістратури чтець Володимир Павлов.

 

Наприкінці Літургії біля ікони свята був звершений чин славління.

 

          Прес-служба КДА / фото І. Розвадовський, С. Грищук

421

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ