Представники Київських духовних шкіл взяли участь у Міжнародній конференції в Бозе (Італія)

06.09.2019

Почати

06.09.2019 - 20:30

Кінець

06.09.2019 - 20:30

Категорії

Новини

З 4 по 6 вересня 2019 року в Спасо-Преображенському монастирі в Бозе (Італія) відбувся XXVIІ Міжнародний симпозіум з православної духовності, присвячений темі «Покликані до життя у Христі».

 

На її відкритті виступили засновник монашої громади Енцо Б’янкі та багато інших науковців та церковних діячів з різних країн світу.

 

Щороку участь у науковому форумі беруть участь представники Київських духовних шкіл. Цьогоріч, з благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, від Київських духовних шкіл взяли участь у форумі проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин) та професор Сергій Михайлович Бортник.

 

Українську Православну Церкву, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, також представили викладачі Київських духовних шкіл доцент єпископ Баришівський Віктор та ієромонах Митрофан (Божко). Єпископ Віктор зачитав вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви.

 

У симпозіумі взяли участь представники Помісних Православних Церков, Римо-Католицької Церкви, Англіканської Церкви і протестантських громад, науковці, відомі богослови і церковні історики.

 

Під час засідання архімандрит Філарет зачитав доповідь ректора Київських духовних шкіл на тему: «Феномен академического монашества в Киевской духовной академии в XIX — начале XXІ века: связь с древней монашеской традицией и уникальные специфические черты». Доповідь викликала у присутніх неабиякий інтерес та жваве обговорення.

 

 

Прес-служба КДА / фото: сайт монастиря Бозе,

єп. Віктор (Коцаба), С.М. Бортник

 

126

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ