Представник Академії взяв участь у засіданні Центрального Правління Українського Біблійного Товариства

24.06.2020

Почати

24.06.2020 - 20:30

Кінець

24.06.2020 - 20:30

Категорії

Новини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінаріх єпископа Білогородського Сильвестра, професор КДА протоієрей Ростислав Снігірьов взяв участь у засіданні Центрального Правління Українського Біблійного Товариства, присвяченого презентації перекладу Біблії українською мовою, що відбулось 23 червня 2020 року.

 

Робота над перекладом Біблії українською мовою була започаткована 20 років тому. Українська Православна Церква, яка є однією із засновників УБТ, представлена у Товаристві та активно долучена над роботою у цьому напрямі. З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія робоча група Київських духовних шкіл, що входить до УБТ, надавала перекладачам свої зауваження та пропозиції.

 

Також під час робочої зустрічі із керівництвом УБТ, що відбулось після  засідання Центрального Правління, представник Академії обговорив подальшу участь викладачів КДАіС у створенні загальноприйнятного українського перекладу Святого Письма, що буде відповідати православній богословській традиції.

 

 

Прес-служба КДА

 

172

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ