Ректор КДАіС очолив престольне свято храму на честь свт. Михаїла, першого Митрополита Київського

28.06.2020

Почати

28.06.2020 - 20:30

Кінець

28.06.2020 - 20:30

Категорії

Новини

У Неділю 3-тю після П’ятидесятниці та у день пам`яті свт. Михаїла, першого Митрополита Київського, 28 червня 2020 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестра очолив престольне свято в храмі на честь святителя Михаїла, першого Митрополита Київського у Першому лікарняному благочинні.

 

Його Преосвященству за святковою Божественною літургією співслужили: настоятель храму і благочинний Першого лікарняного благочиння протоієрей Роман Барановський, клірики та гості парафії у священному сані.

 

Після читання Євангелія владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами.

 

За богослужінням були піднесені сугубі прохання за позбавлення від небезпечної інфекції та за здоров’я лікарів.

 

Наприкінці богослужіння єпископ Сильвестр поздоровив настоятеля та громаду з престольним святом і передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

 

В Академічному храмі Божественну літургію очолив завідувач бібліотеки та церковно-археологічного музею архімандрит Дамаскін (Лебедь) у співслужінні кліриків храму, студентів і вихованців КДАіС у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкало).

 

Напередодні увечері в Академічному храмі Всенічне бдіння очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, адміністрації, викладачів і студентів Київських духовних шкіл у священному сані.


Прес-служба КДА / фото Є. Комаров,

С. Карайон

 

871

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ