Розпочалися урочистості з нагоди Актового дня Київських духовних шкіл

08.11.2018

Почати

08.11.2018 - 21:30

Кінець

Категорії

Новини

Традиційно, напередодні дня пам’яті преподобного Нестора Літописця та Собору святих Київської духовної академії, 8 листопада 2018 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була відслужена заупокійна літія за спочилими викладачами та вихованцями Київських духовних шкіл.

 

Преподобний Нестор Літописець є Небесним покровителем Київської духовної академії. У день його пам’яті в Київських духовних школах проходить урочистий річний акт.

 

Літію у співслужінні академічного духовенства звершив перший проректор Академії протоієрей Сергій Ющик. За богослужінням молився ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр,а також професорсько-викладацька корпорація, гості, студенти та вихованці КДАіС.

 

Богослужіння супроводжував хор Київських духовних шкіл під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

 

Також цього дня у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври владика ректор відслужив святковий молебень перед мощами преподобного Нестора Літописця.

 

Його Преосвященству співслужили: помічник ректора КДА по роботі з іноземними студентами протоієрей Ростислав Снігірьов; вчений секретар КДА протоієрей Василій Яковчук; викладач КДАіС архімандрит Феофан (Меджидов) та проректор КДА з навчально-методичної роботи ієромонах Філарет (Волошин).

 

Богослужіння супроводжував хор Київських духовних шкіл під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

 

Прес-служба КДА

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ