129 студентів Київських духовних шкіл отримали дипломи про закінчення заочної форми навчання

31.07.2020

Почати

31.07.2020 - 20:30

Кінець

31.07.2020 - 20:30

Категорії

Новини

З нагоди випуску студентів та вихованців Київської духовної академії і семінарії, 31 липня 2020 року, був звершений святковий молебень в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері та вручення дипломів про закінчення КДАіС. З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, урочистості очолив проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій.

 

За богослужінням Його Преосвященству співслужили: завідувач заочним сектором доцент архімандрит Маркел (Павук), а також випускники заочного відділення Київських духовних шкіл у священному сані.

 

За богослужінням молились цьогорічні випускники Київської духовної академії і семінарії.

 

Після закінчення богослужіння випускники Академії і Семінарії висловили слова подяки владиці ректору та усім викладачам.

 

Завідувач заочним відділенням звернувся до присутніх з напутнім словом, у якому зазначив, що для Православної Церкви важливим є кожен випускник, який буде використовувати отримані знання та навички у своїй пастирській діяльності, місіонерстві та проповіді слова Божого.

 

«Найсильнішою “зброєю” священика є Слово Боже і молитва — зазначив о. Маркел, — а їхнє правильне використання якраз і вивчається у вищому духовному навчальному закладі».

 

Далі єпископ Амвросій вручив випускникам заочного відділення дипломи про закінчення Київських духовних шкіл. Цьогоріч дипломи КДАіС отримали 129 студентів, з яких 50 — випускники Київської духовної академії, а 79 — Київської духовної семінарії.

 

 

Наостанок біля Академічного храму було зроблене загальне фото.

 

 

Прес-служба КДА / фото С. Грищук

 

2305

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ