Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні в Городницькому ставропігійному чоловічому монастирі

14.09.2021

Почати

14.09.2021 - 23:30

Кінець

14.09.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У день церковного новоліття та дня пам’яті преподобного Симеона Стовпника, 14 вересня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення намісника Городницького ставропігійного Свято-Георгіївського чоловічого монастиря архієпископа Городницького Олександра, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборній Божественній літургії у цій святій обителі.

 

Богослужіння очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, якому також співслужили архіпастирі, духовенство обителі та гості у священному сані.

 

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

 

Після Божественної Літургії було звершено Хресний хід навколо храму, після чого владика Антоній привітав намісника, братію, парафіян обителі з престольним святом одного з храмів монастиря та передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

 

Прес-служба КДА / фото С. Клименко

 

1365

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ