Почати
17.06.2023 - 23:30
Кінець
17.06.2023 - 23:30
Категорії
НовиниНапередодні другої Неділі після П’ятидесятниці, 17 червня 2023 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері було звершено Всенічне бдіння, яке очолив проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин) у співслужінні членів адміністрації, викладачів, співробітників, студентів і вихованців Київських духовних шкіл у священному сані.
За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС, парафіяни храму, паломники Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також віряни, які знайшли прихисток в Київських духовних школах.
Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).
Віряни, які не змогли зібратися в храмі особисто, мали можливість долучитися до богослужіння в онлайн-форматі завдяки трансляції на офіційній сторінці КДА у мережі Facebook.
***
Читайте також:
Проповідь архієпископа Білогородського Сильвестра у другу Неділю після П’ятидесятниці.
Проповедь архиепископа Белогородского Сильвестра в Неделю 2-ю по Пятидесятнице.
Прес-служба КДА / фото В. Магурський
