Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у богослужінні у 40-й день упокоєння митрополита Черкаського і Канівського Софронія

31.07.2020

Почати

31.07.2020 - 20:30

Кінець

31.07.2020 - 20:30

Категорії

Новини

У 40-й день упокоєння митрополита Черкаського і Канівського Софронія (Дмитрука), 31 липня 2020 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні в кафедральному соборі на честь Архангела Михаїла міста Черкаси.

 

Божественну літургію та панахиду на могилі спочилого архіпастиря очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел у співслужінні Преосвященних архіпастирів, духовенства Черкаської єпархії та гостей у священному сані.

 

За богослужінням були піднесені особливі молитви про милість Божу і припинення епідемії, а також про лікарів які ведуть боротьбу за життя та здоров’я хворих на коронавірус.

 

Після закінчення Літургії була звершена соборна панахида на могилі митрополита Софронія, яка знаходиться за вівтарем Архангело-Михайлівського кафедрального собору.

 

 

Прес-служба КДА / фото І. Розвадовський

 

760

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ