В КДА вийшов з друку богословський термінологічно-правописний порадник

07.06.2021

Почати

07.06.2021 - 23:30

Кінець

07.06.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У понеділок, 7 червня 2021 року, вийшов з друку богословський термінологічно-правописний порадник для студентів духовних навчальних закладів та викладачів недільних шкіл. Підручник є продовженням серії наукових видань Київських духовних шкіл.

 

Видання здійснено з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за сприяння Керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського і Броварського Антонія та рекомендовано до друку кафедрою давніх мов і філології Київської духовної академії і семінарії, протокол №20 від 23 лютого 2021 року.

 

До видавничої групи увійшли: професор протоієрей Ростислав Снігірьов, проректор з навчально-методичної роботи архімандрит Філарет (Волошин), професор протоієрей Володимир Савельєв, ієрей Михаїл Антонюк, доцент Олександр Вадимович Левко та Сергій Васильович Ковач.

 

Видання рекомендовано Вченою радою Київської духовної академії і семінарії та підготовано до друку Видавничим відділом Української Православної Церкви.

 

У книзі подано словник української богословсько-церковної лексики, надаються поради щодо її вживання та правопису.

 

Книга призначена для студентів православних духовних навчальних закладів, викладачів та учнів недільних шкіл, буде також корисною для видавців, редакторів і коректорів церковних видань.

 

Прес-служба КДА

 

 

✅Телеграм-канал КДА: https://t.me/kdaiskievua

 

 

1609

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ