Вітаємо заслуженого професора КДА митрополита Бориспільського і Броварського Антонія з Днем Ангела!

23.07.2020

Почати

23.07.2020 - 20:30

Кінець

23.07.2020 - 20:30

Категорії

Новини , Публікації


Його Високопреосвященству,

Високопреосвященнішому АНТОНІЮ,

митрополиту Бориспільському і Броварському,

керуючому справами Української Православної Церкви,

заслуженому професору Київської духовної академії

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

 

У День Вашого Небесного покровителя — преподобного і богоносного отця нашого Антонія Печерського, прийміть щирі вітання та сердечні побажання Київських духовних шкіл!

 

Молитвами засновника Києво-Печерського монастиря, Господь сподобив Вас прийняти великий і відповідальний жереб апостольського служіння — вести корабель церковний крізь бурхливе море земного життя до тихої гавані Царства Небесного. Сповіщаючи день у день спасіння Бога нашого (Пс. 95:2), Ви, дорогий Владико, з батьківською турботою про ввірене Вам стадо Христове та велику і дружню сім’ю Київських духовних шкіл, мудрим словом та добрим ділом зміцнюєте узи християнської любові серед народу Божого, утверджуючи його в спасенній православній вірі і твердому стоянні на камені, яким є Господь наш Іісус Христос (1 Кор. 3:11).

 

У цей святковий день ректор, адміністрація, викладачі, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл від усього серця бажаємо Вам і надалі всесильної допомоги Божої в охороні духовного винограднику, який насадила десниця Господня, міцного здоров’я, душевної радості, миру і любові. Нехай Всемилостивий Господь буде Вам охороною і силою (Пс. 45: 2), а всю Вашу боголюбиву паству щедро благословляє Своєю милістю і щедротами на многая і благая літа!

 

647

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ