Єпископ Сильвестр відкрив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Великодні дзвіночки»

30.05.2021

Почати

30.05.2021 - 23:30

Кінець

30.05.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У неділю, після святкової Божественної літургії, 30 травня 2021 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр відкрив Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Великодні дзвіночки», який проводився серед вихованців недільних шкіл Української Православної Церкви.

 

Відкриваючи захід єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з вступним словом, під час якого передав вітання від Блаженнішого Митрополита Онуфрія і наголосив: «В Святому Письмі сказано, що співайте Богу вашому, і дійсно ми знаємо, що ангели прославляють Господа саме співом. Наші церковні хори показують, що їх служіння, їх спів є співом наче ангельським. В ці пасхальні дні ми знов і знов повинні свідчити всім радість Воскресіння Христового і показати всій державі, що церковна Україна має великі таланти. І ті діти, які взяли участь у цьому фестивалі, — вони наше майбутнє» — наголосив владика ректор.

 

Після вітального слова владика ректор, з благословення Предстоятеля, нагородив церковними нагородами кліриків УПЦ, які активно трудяться в соціальному служінні Церкви.

 

Далі, згідно з програмою, на фестивалі виступили різні колективи, які виконали піснеспіви. Наостанок, переможці фестивалю-конкурсу отримали призи: 1-місце – відео-проектор, 2-е місце – акустична система (мікрофон і колонка) і 3-тє місце — музичний центр.

 

Прес-служба КДА / фото І. Розвадовський

 

 

Телеграм-канал КДАhttps://t.me/kdaiskievua

 

 

777

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ