Київські духовні школи взяли участь у святкуванні 1032-ої річниці Хрещення Русі

28.07.2020

Почати

28.07.2020 - 20:30

Кінець

28.07.2020 - 20:30

Категорії

Новини

У день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира, у Святому Хрещенні Василія, та з нагоди 1032-ої річниці Хрещення Русі, 28 липня 2020 року, ректор єпископ Білогородський Сильвестр, члени адміністрації, викладачі, учні та абітурієнти Київських духовних шкіл молились за урочистою Божественною літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

 

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, якому співслужили сонм Преосвященних архіпастирів, духовенство обителі та гості у священному сані.

 

Богослужіння супроводжували митрополичі хори, а також та хор Київської духовної академії і семінарії під управлінням архімандрита Романа (Подлубняка).

 

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до вірян зі словом проповіді. Блаженніший владика нагадав про початок навернення людей нашої землі до християнської віри, розповів про дивовижну зміну життя князя Володимира та закликав жити так, як жив святий після Хрещення, щоб бути корисними для своєї Батьківщини.

 

За богослужінням були піднесені особливі молитви про милість Божу і припинення епідемії, а також про лікарів які ведуть боротьбу за життя та здоров’я хворих на коронавірус.

 

Наприкінці Літургі Блаженніший владика привітав паству зі святом, після чого архіпастирі, священнослужителі та віряни на чолі з Предстоятелем вирушили хресним ходом до Дальніх печер Лаври, де було звершено молебень святому рівноапостольному князю Володимиру, а вірян окропили святою водою.

 

Насамкінець була відслужена заупокійна літія на могилі покійного Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), який отримав своє чернече ім’я саме на честь святого князя Володимира.

 

 

Прес-служба КДА / фото офіційний сайт УПЦ

 

519

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ