30-й випуск студентського журналу «Академический Летописец» присвячено темі війни і миру

09.06.2022

Почати

09.06.2022 - 23:30

Кінець

09.06.2022 - 23:30

Категорії

Новини

За традицією, наприкінці навчального року виходить черговий випуск студентського журналу Київських духовних шкіл «Академический Летописец». 

 

Цьогоріч, у зв’язку з війною Росії проти України, студентський журнал вперше за весь час свого існування виходить тільки в електронному вигляді.

 

Ювілейний 30-й випуск журналу побачив світ 9 червня 2022 року і має назву: «Війна і мир».

 

Періодичне видання виходить з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія під загальною редакцією ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра. Журнал має свідоцтво про державну реєстрацію та рекомендований до друку Українською Православною Церквою.

 

Автори статей — студенти та вихованці Київських духовних шкіл.

 

У новому випуску студенти Київських духовних шкіл розглядали питання, присвячені основній тематиці номеру. Також у в журналі опубліковані проповіді, аналіз сюжетів відомих кінострічок з християнської точки зору і поетичні рядки.

 

На початку видання традиційними є такі рубрики:

 

  • «Слово Предстоятеля», у якій Блаженніший Митрополит Онуфрій, як мудрий Архіпастир, у своїй проповіді на свято Трійці розкриває важливі аспекти церковного життя та вчення;

 

 

  • «Запитання ректору», у якій студенти та вихованці КДАіС поставили запитання владиці ректору про війну і мир та почули виважену богословську відповідь.

 

  • Також у журналі присутні традиційні рубрики «S.O.S.», «Богословські роздуми» та «Проба пера», у яких підіймаються актуальні проблеми сучасності.

 

  • Рубрика «Стоп-кадр» покаже сторони буття Київських духовних шкіл через об’єктив фотоапарату.

 

Нагадаємо, що «Академический Летописец» — студентський православний журнал, що видається Київською духовною академією і семінарією з 2007 року. Журнал знайомить своїх читачів з життям духовної школи, висвітлює актуальну сучасну дійсність, історично невирішені або спірні питання і намагається пролити нове світло на ці проблеми.

 

 

Останній випуск та усі попередні випуски можна завантажити ТУТ.

 

 

Прес-служба КДА

 

 

 
Google Photos Refresh Token not defined. Please authenticate from Photonic → Authentication. See here for documentation.
643

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ