У день пам'яті свт. Сильвестра (Малеванського) та сщмч. Олександра Глаголєва в КДА відслужена Божественна літургія

25.11.2021

Почати

25.11.2021 - 23:30

Кінець

25.11.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У день пам’яті святих Київських духовних шкіл — святителя Сильвестра (Малеванського) та священномученика Олександра Глаголєва, 25 листопада 2021 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена Божественна літургія, яку очолив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр.

 

Преосвященному владиці співслужили члени адміністрації і викладачі КДАіС, а також студенти і вихованці у священному сані.

 

За Літургією богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл.

 

За богослужінням також молились викладачі, співробітники, студенти і вихованці Київської духовної академії і семінарії, а також парафіяни храму та паломники Києво-Печерської Лаври.

 

Проповідь після читання Святого Євангелія виголосив співробітник КДА ієродиякон Олександр (Грицан).

Під час богослужіння були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу, про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих, а також за упокій усіх спочилих православних християн.

Наприкінці Літургії біля ікони святих був звершений чин славління, після чого владика ректор привітав з Днем Ангела ієродиякона Олександра (Грицана) і вручив йому просфору. Після цього Його Преосвященство привітав усіх зі святом та закликав Боже благословення.

 

Прес-служба КДА / фото І. Ганусич

 

331

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ