Ректор КДАіС звершив богослужіння у храмі, що будується на честь свт. Іоанна Шанхайського, у Голосіївському районі столиці

12.10.2021

Почати

12.10.2021 - 23:30

Кінець

12.10.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У день пам’яті святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Францизького, 12 жовтня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр та єпископ Макарівський Гедеон звершили Божественну літургію в храмі, що будується на честь святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Францизького у місті Києві.

 

Преосвященним архіпастирям співслужили: серкетар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, настоятель релігійної громади на честь свт. Іоанна Шанхайського протоієрей Микита Чекман, а також гості у священному сані.

 

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

 

Наприкінці богослужіння владика ректор звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом та передав в дарунок для майбутнього храму церковну утварь, після учасники богослужіння зробили спільне фото на пам’ять.

 

Прес-служба КДА

 

413

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ