У 40-й день упокоєння митрополита Луганського і Алчевського Митрофана в Академічному храмі відслужена Божественна літургія

27.07.2021

Почати

27.07.2021 - 23:30

Кінець

27.07.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У 40-й день упокоєння митрополита Луганського і Алчевського Митрофана, 27 липня 2021 року, в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була звершена Божественна літургія.

 

Богослужіння звершив митрополит Сєверодонецький і Старобільський Никодим у співслужінні єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія, єпископа Біловодського Павла, єпископа Новопсковського Іринарха, а також духовенства Академічного храму та гостей у священному сані.

 

За богослужінням також молились викладачі, студенти і вихованці КДАіС і численні паломники, які прибули для участі у щорічному Хресному ході з нагоди річниці Хрещення Русі та дня пам’яті рівноапостольного князя Володимира.

 

За Літургією були піднесені сугубі прохання за припинення коронавірусної інфекції і за здоров’я лікарів. Також були піднесені молитви за упокій новопреставленого митрополита Митрофана.

 

Богослужіння супроводжував хор Київських духовних шкіл під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

 

Після Літургії архіпастирі разом з духовенством звершили заупокійну літію на могилі спочилого митрополита Митрофана на кладовищі біля Академічного храму.

 

Прес-служба КДА / фото О. Пилипенко

 

 

 
Google Photos Refresh Token not defined. Please authenticate from Photonic → Authentication. See here for documentation.
2343

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ