В КДА пройшов круглий стіл на тему: «Підготовка україномовного словника богословської та біблійної термінології»

27.10.2020

Почати

27.10.2020 - 23:30

Кінець

27.10.2020 - 23:30

Категорії

Новини

В рамках ХІІ Міжнародної науково-практичної конференції, що пройшла в Київській духовній академії і семінарії, 27 жовтня 2020 року відбувся круглий стіл: «Підготовка україномовного словника богословської та біблійної термінології».

 

Засідання пройшло під головуванням професора протоієрея Ростислава Снігірьова. Під час круглого столу було розглянуто результати роботи робочої групи викладачів Київських духовних шкіл, яка працює над створенням та упорядкуванням української богословської, біблійної та літургійної лексики.

 

Базуючись на досвіді викладання богословських дисциплін, редагування біблійних перекладів та видавничої діяльності, викладачі Академії упорядковали більше чотирьохсот найбільш уживаних слів та виразів із церковного вжитку. Укладачі намагалися дотримуватися богословської точності, норм  сучасної літературної мови та існуючих церковних традицій.

 

За результатами засідання було схвалено проведену роботу та сформульовані основні напрямки її продовження на благо богословської науки.

 

Прес-служба КДА / фото І. Трикур

 

 

559

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ