Паломницька група КДАіС відвідала святі місця Кіпрської Православної Церкви

17.10.2021

Почати

17.10.2021 - 23:30

Кінець

17.10.2021 - 23:30

Категорії

Новини

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, з 7 по 16 жовтня 2021 року відбулась паломницька поїздка студентів Київських духовних шкіл на чолі з регентом Академічного хору архімандритом Леонтієм (Тупкало) по святих місцях Кіпрської Помісної Православної Церкви. Під час перебування в Лімасольскій митрополії студенти разом із викладачем взяли участь за богослужінням в храмах Христа Чоловіколюбця і святого Олексія, а також відвідали для молитовного вшанування святі місця острова.

 

Зокрема, 10 жовтня студенти разом з регентом відвідали найдавніший храм міста Ларнаки – храм Святого Лазаря, де помолились перед мощами біля гробу святителя. У той же день паломники відвідали і храм на честь Семистрільної ікони Богородиці в Алефріко.

 

13 жовтня студенти молилися в храмі на честь святого мученика Фанурія, а також мали бесіду з учнем відомого сучасного подвижника преподобного Софронія (Сахарова), архімандритом Єпіфанієм (Евфівулосом), від якого отримали благословення і пам’ятні подарунки.

 

Наостанок, 15 жовтня паломницька група вирушила в місто Меніко, де взяда участь у Божественній літургії, після якої відслужили молебень і вклонилися святим мощам святих мучеників Кипріяна і Юстини.

 

Прес-служба КДА

 

664

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ