Першокурсники КДС відвідали Свято-Введенський чоловічий монастир м. Києва

15.09.2020

Почати

15.09.2020 - 20:30

Кінець

15.09.2020 - 20:30

Категорії

Новини

У вівторок, 15 вересня 2020 року, вихованці 1-го класу Семінарії разом з класним керівником ієромонахом Афанасієм (Стрельцовим) відвідали Київський Свято-Введенський чоловічий монастир.

 

Екскурсію для семінаристів провів намісник обителі архієпископ Фастівський Даміан. Зокрема, владика розповів про історію заснування монастиря, особливості архітектурного стилю, про життя монастиря та її братії, а також про богослужбові традиції і духовне життя. Далі вихованці побували в нижньому храмі на честь великомученика Димитрія Солунського, де вклонились мощам засновниці обителі преподобній Димитрі та Олімпіаді.

 

Також архієпископ Даміан розповів про чудотворну ікону Божої Матері «Призри на смирення», яка у серпні 1993 року дивним чином відобразилася на склі. Це скло прикривало ікону, але не торкалося її.

 

Семінаристи вклонилися чудотворному образу Пресвятої Богородиці, після чого владика подякував за відвідини монастиря та побажав Божого благословення. У свою чергу, семінаристи подякували владиці-наміснику за екскурсію і подарували букет квітів.


Прес-служба КДА

 

1434

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ