За результатами вступних іспитів до Київських духовних шкіл зараховано 249 абітурієнтів (+відео)

08.08.2020

Почати

08.08.2020 - 20:30

Кінець

08.08.2020 - 20:30

Категорії

Новини

У суботу, 8 серпня 2020 року, під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії професора єпископа Білогородського Сильвестра відбулось засідання Вченої ради, на якому були підведені підсумки вступної кампанії до Київських духовних шкіл, що проходила з 3 по 7 серпня, а також результати захистів бакалаврських, магістерських та дипломних робіт вихованців і студентів КДАіС денного і заочного відділень.

 

Під час засідання владика ректор повідомив, що за результатами вступних іспитів, 20 абітурієнтів зараховані на денне відділення Київської духовної академії (магістратура) і 62 — до Київської духовної семінарії (58 абітурієнтів у 1-й клас і 4 — у 2-й клас, у зв’язку із закінченням духовних училищ). На заочне відділення Київської духовної академії (магістратура) зараховано 69 абітурієнтів, а в Семінарію — 98.

 

Далі зі звітами по захисту випускних кваліфікаційних робіт, що відбулись 29 та 31 липня, а також 6 серпня, виступили голови Атестаційних комісій: професор єпископ Білогородський Сильвестр, професор Володимир Вікторович Бурега та доцент Олег Оттович Надь

 

Вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук оголосив про наступне засідання Вченої ради КДА, яке відбудеться 31 серпня 2020 року.

 

Наприкінці засідання були затверджені теми наукових робіт.

 

Після засідання на площі перед адміністративним корпусом Академії виконуючий обов’язки старшого помічника проректора з виховної роботи архімандрит Володимир (Ціпіньо) оголосив абітурієнтам результати вступних іспитів.

 

 

 

Прес-служба КДА / фото С. Грищук

 

4008

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ