Київські духовні школи молитовно вшанували свято Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних

21.11.2020

Почати

21.11.2020 - 23:30

Кінець

21.11.2020 - 23:30

Категорії

Новини

У день свята Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних: Архангелів Гавриїла, Рафаїла, Уриїла, Селафіїла, Ієгудиїла, Варахіїла та Єреміїла, 21 листопада 2020 року, на запрошення керуючого Черкаською єпархією архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія та з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні з нагоди престольного свята Свято-Михайлівського кафедрального собору у м. Черкаси.

 

Божественну літургію очолив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній у співслужінні сонму архіпастирів, духовенства Черкаської єпархії та гостей у священному сані.

 

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

 

Наприкінці Літургії біля ікони Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних був звершений чин славління, після чого митрополит Антоній привітав архієпископа Феодосія, а також духовенство і вірян Черкаської єпархії з престольним святом кафедрального собору.

 

В Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері Божественну літургію очолив духівник та завідувач заочним відділенням архімандрит Маркел (Павук) у співслужінні членів адміністрації та викладачів у священному сані.

 

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл під управлінням регента архімандрита Леонтія (Тупкало).

 

Проповідь після читання Святого Євангелія виголосив економ ієромонах Мелетій (Завадський), а на запричасному вірші — студент І курсу магістратури Никита Миронов.

 

Під час Літургії були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих, а також за упокій усіх спочилих православних християн.

 

Пряма трансляція богослужіння проводилась на офіційній сторінці Академії у мережі Facebook.

 

Після Літургії біля ікони свята був звершений чин славління.

 

 

Прес-служба КДА / фото С. Клименко, І. Ганусич, Т. Сєрських

 

 

713

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ