За результатами вступної кампанії до Київських духовних шкіл зараховано 224 абітурієнти

07.08.2021

Почати

07.08.2021 - 23:30

Кінець

07.08.2021 - 23:30

Категорії

Новини

Під головуванням ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра 7 серпня 2021 року в Київських духовних школах відбулось засідання Вченої ради, на якому були підведені підсумки вступної кампанії 2021 року. Участь у засіданні взяли професорсько-викладацька корпорація КДАіС.

 

Під час засідання владика ректор повідомив, що за результатами вступних іспитів до Київських духовних шкіл загалом зараховано 224 абітурієнти на денне і заочне відділення, з яких 38 — на денне відділення Київської духовної академії (магістратура) і 55 до Семінарії. На заочне відділення зараховано 64 абітурієнти — до Київської духовної академії (магістратура) та 67 – до Семінарії.

 

Також, відповідно до Порядку денного, Вчена рада визначила рецензентів на навчальний посібник доцента архієпископа Черкаського і Канівського Феодосія з предмету «Пастирське богослов’я» для 4-го класу Київської духовної семінарії. Ними стали перший проректор професор протоієрей Сергій Ющик та викладач архімандрит Леонтій (Тупкало).

 

Для підручника доцента єпископа Баришівського Віктора з предмету «Історія Православ’я в Україні у новітній час» для студентів ІІ курсу КДА рецензентами визначені професор протоієрей Миколай Данилевич та вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук.

 

Наостанок Його Преосвященство подякував усім викладачам за участь у вступній кампанії, після чого було визначено, що наступне засідання Вченої ради відбудеться 31 серпня 2021 року.

 

Після завершення засідання, за традицією, на площі перед адміністративним корпусом Академії старший помічник проректора з виховної роботи архімандрит Володимир (Ціпіньо) оголосив результати вступної кампанії.

 

Прес-служба КДА / фото І. Розвадовський, Т. Сєрських

 

 

 
Google Photos Refresh Token not defined. Please authenticate from Photonic → Authentication. See here for documentation.
5526

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ