Київські духовні школи вітають Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Днем народження!

05.11.2020

Почати

05.11.2020 - 23:30

Кінець

05.11.2020 - 23:30

Категорії

Новини , Публікації


Його Блаженству,

Блаженнішому ОНУФРІЮ,

Митрополиту Київському і всієї України,

Предстоятелю Української Православної Церкви

 

Ваше Блаженство, Блаженніший Владико!

 

Ректор, члени адміністрації, професорсько-викладацька корпорація, співробітники та учні Київських духовних шкіл від усього серця вітають Вас з Днем Вашого народження!

 

Споглядаючи Вашу міцну віру, любов до Бога та ревне служіння, Пастиреначальник Господь наш Іісус Христос сподобив Вашу Святиню стати спадкоємцем Апостольського жеребу, а згодом і Предстоятелем Української Православної Церкви. З батьківською любов’ю та смиренням несучи свій Первосвятительський хрест у складний для Церкви та нашої країни час, Ви, Ваше Блаженство, стали достойним прикладом доброго пастиря, який мужньо та непохитно стоїть на сторожі Христового стада і докладає свої зусилля, щоб привести усіх до спасіння та до пізнання істини (1 Тим. 2:4). Постійно сповіщаючи слова життя вічного (Ін. 6:68), Ви, наш Первосвятителю, є тим, за яким йдуть, кого люблять та за кого моляться.

 

Ваше Блаженство! У День Вашого народження, Ваші Київські духовні школи єдиними устами і єдиним серцем разом із багатомільйонною паствою Української Православної Церкви підносять свої сугубі молитви до Великодаровитого Бога і Спасителя нашого, щоб благословив Вас міцним здоров’ям та бадьорістю духу. Нехай Пресвята Богородиця і всі святі, які у подвигах просіяли у нашій Батьківщині, будуть постійними ходатаями за Ваше Блаженство і наш український народ.

 

 

Многая Вам і благая літа, наш Блаженніший Владико!

 

 

821

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ