Ректор КДАіС архієпископ Білогородський Сильвестр перебуває з офіційним візитом у Німеччині

20.11.2023

Почати

20.11.2023 - 23:30

Кінець

20.11.2023 - 23:30

Категорії

Новини

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, 20 листопада 2023 року, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр розпочав свій візит до Німеччини, де зосереджується на забезпеченні духовної опіки для українських вірян.

 

У ході візиту, архієпископ Сильвестр провів зустріч із студентами та випускниками Київських духовних шкіл, які навчаються у богословських навчальних закладах Німеччини. Спілкуючись зі студентами, владика ректор відповідав на запитання присутніх та надав духовні настанови. Його Високопреосвященство передав присутнім благословення від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та підкреслив важливість їхньої місії у вірі та служінні Господу.

 

Цей візит став важливим етапом для зміцнення духовних зв’язків з українською громадою в Німеччині. Архієпископ Білогородський Сильвестр продовжить свою місію, покликану надавати духовну підтримку та сприяти зростанню віри серед українців, що проживають за кордоном.

 

Пресслужба КДА

 

 

 

1243

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ