Єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборному богослужінні з нагоди святкування Дня Ангела доцента КДА єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія

16.10.2020

Почати

16.10.2020 - 23:30

Кінець

16.10.2020 - 23:30

Категорії

Новини

У день пам’яті преподобного Діонісія, затворника Печерського, 16 жовтня 2020 року, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у святкуванні Дня Ангела доцента КДА єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія.

 

З нагоди свята, у Свято-Покровському храмі на Пріорці м. Києва була відслужена соборна Божественна літургія, яку очолив митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.

 

За богослужінням також молились архієпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, проректор з виховної роботи єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Ладанський Феодосій, перший проректор протоієрей Сергій Ющик, клірики храму та гості у священному сані.

 

За Літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

 

Наприкінці Літургії біля ікони святого був звершений чин славління, після чого митрополит Климент привітав іменинника з Днем тезоіменитства і вручив просфору.

 

Нагадаємо, на нашому сайті розміщено вітання Київських духовних шкіл Преосвященному єпископу Діонісію.

 

 

Прес-служба КДА / фейсбук-сторінка єпископа Віктора (Коцаби)

 

 

1737

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ