Викладачі Київської духовної Академії зустрілися з архієпископом Кентерберійським Джастіном Велбі

07.02.2024

Почати

07.02.2024 - 23:30

Кінець

07.02.2024 - 23:30

Категорії

Новини

У вівторок, 6 лютого 2024 року, представники Київської духовної академії і семінарії зустрілися з архієпископом Кентерберійським Джастіном Велбі, очільником Церкви Англії та всього англіканського співтовариства, ініційованою Відділом зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви.

 

У зустрічі взяли участь: учений секретар архімандрит Митрофан (Божко), професор Сергій Михайлович Бортник, завідувач кафедри богословʼя і біблеїстики архімандрит Пантелеімон (Мельник), викладачі ієромонах Нестор (Чайка), ієромонах Рафаїл (Мосунов) та завідувач канцелярією КДАіС ієродиякон Никодим (Шевчук).

 

Від делегації Англіканської Церкви у зустрічі взяли участь очільник Церкви Англії, архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі, канонік доктор Джеремі Морріс, радник із закордонних справ доктор Чарльз Рід, настоятель єпископальної церкви Святої Трійці у Нью-Йорку Філіп Джексон, голова відділу новин та комунікацій Церкви Англії Джон Бінгем, журналіст видання «Church Times» Франціс Марті та інші супроводжуючі особи.

 

Учасники зустрічі з обох сторін виявили значний інтерес до обговорення актуальних питань, що стосуються життя Української Православної Церкви та Київської духовної академії і семінарії в умовах війни Росії проти України. Особлива увага була приділена функціонуванню Київських духовних шкіл у важких сучасних умовах. Під час зустрічі також акцентувалася увага на богословських аспектах, зокрема на ролі та місії УПЦ та КДА в умовах військового конфлікту, а також на підтримці Збройних Сил України та українського суспільства.

 

Зустріч пройшла у відкритій та дружній атмосфері, що сприяло ефективному обміну думками та поглядами між учасниками. Представники обох Церков відзначили важливість таких ініціатив для підтримки миру, розуміння та спільної роботи над рішенням складних проблем, що виникають у сучасному світі.

 

 Пресслужба КДА

 

 

1699

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ