Відбулась зустріч Керуючого справами УПЦ зі студентами та вихованцями Київських духовних шкіл

26.10.2021

Почати

26.10.2021 - 23:30

Кінець

26.10.2021 - 23:30

Категорії

Новини

У вівторок, 26 жовтня 2021 року, Керуючий справами Української Православної Церкви, заслужений професор Київської духовної академії митрополит Бориспільський і Броварський Антоній провів пастирську зустріч зі студентами і вихованцями Київських духовних шкіл. Зустріч проходила в Актовій залі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (корпус №45).

 

Під час зустрічі Високопреосвященніший владика презентував видання Київських духовних шкіл «Українська Православна Церква: віхи історії». Його Високопреосвященство розповів про роботу над виданням, його актуальність та важливість.

 

Після цього владика Антоній розповів про сучасний стан церковного життя як у світовому Православ’ї, так і в Українській Православній Церкві. Окрім того, владика митрополит закликав студентів різносторонньо духовно, розумово та фізично розвиватись, берегти чистоту Православної віри та церковних канонів.

 

Також Його Високопреосвященство торкнувся низки актуальних питань, після чого відповів на питання студентів.

 

Усі присутні отримали у подарунок книгу «Українська Православна Церква: віхи історії» та працю митрополита Кіккського і Тиллірійського Никифора «Современный украинский вопрос и его разрешение согласно божественным и священным канонам».

 

Прес-служба КДА / фото С. Клименко, О. Пилипенко

 

 

 
Google Photos Refresh Token not defined. Please authenticate from Photonic → Authentication. See here for documentation.
1051

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ