Новини

Всі Анонс Анонс Анонс Публікації Публікації Новини Публікації Новини Новини
Січ
19

Богоявлення, Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа

У день свята ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
18

Всенічне бдіння напередодні свята Богоявлення

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр молився за соборним богослужінням у Трапезному храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
18

Богослужіння у день Навечір’я Богоявлення Господнього

Ректор Київських духовних шкіл єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію та чин великого освячення води в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
15

Ректор Київських духовних шкіл молитовно відсвяткував свій День Ангела

У день пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського, єпископ Білогородський Сильвестр очолив святкову Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
15

Київські духовні школи від щирого серця вітають владику ректора з Днем Ангела!

Адміністрація, викладачі, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл щиро вітають свого ректора — єпископа Білогородського Сильвестра з днем пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Січ
14

Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святителя Сильвестра, Папи Римського

Напередодні дня тезоіменитства ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері було звершено Всенічне бдіння.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 7412345...102030...Last »