Вічна-пам'ять

Бер
13

Відслужено заупокійну літію за спочилим ректором КДА протоієреєм Миколаєм Забугою

З нагоди 68-річчя спочилого ректора Київської духовної академії і семінарії протоієрея Миколая Забуги (+2014) на його могилі біля Академічного храму на честь Різдва Божої Матері була відслужена заупокійна літія.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Бер
09

У Київських духовних школах помолилися за упокій Т.Г. Шевченка

З нагоди 205-ї річниці від Дня народження відомого поета і письменника в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була відслужена заупокійна літія.

По Chuley |
Детальніше
Бер
02

В Київських духовних школах помолились за упокій спочилих православних християн

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію та Парастас в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Лис
25

У КДАіС відслужена заупокійна літія за єп. Сильвестром (Малеванським) та прот. Олександром Глаголєвим

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив заупокійну літію за спочилими багаторічним ректором дореволюційної Київської духовної академії єп. Сильвестром (Малеванським) та професором КДА прот. Олександром Глаголєвим.

По Chuley |
Детальніше
Лис
23

В Київських духовних школах відслужена літія за спочилим Предстоятелем УПЦ

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив заупокійну літію на могилі спочилого Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, з нагоди 83-річчя від Дня його народження.

По Chuley |
Детальніше
Лис
13

В КДАіС помолились за упокій спочилого ректора КДА прот. Миколая Забуги

Літію з нагоди 4-ї річниці від дня смерті колишнього ректора КДА очолив голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент.

По Chuley |
Детальніше
Лис
02

Служіння ректора напередодні Димитрівської батьківської суботи

За вечірнім богослужінням в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр у співслужінні академічного духовенства звершив поминання всіх від віку спочилих православних християн.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Тра
09

У День Перемоги Київські духовні школи вшанували загиблих у Другій світовій війні

У 73-ту річницю перемоги над фашизмом ректор Академії єпископ Білогородський Сильвестр, викладачі та студенти Київських духовних шкіл помолилися за упокій спочилих у Другій світовій війні біля стели на могилі Невідомого солдата в Парку Вічної Слави у м. Києві.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Page 1 of 212