Вічна-пам'ять

Тра
19

Богослужіння у Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого

Ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
25

Вихованці КДАіС відвідали могили новопрославлених святих та покійних викладачів Київських духовних шкіл

Напередодні Пасхи, вихованці разом з проректором по виховній роботі єпископом Згурівським Амвросієм відвідали Лук’янівське кладовище, де прибирали на могилах покійних викладачів Академії і Семінарії.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Кві
11

Представники Київських духовних шкіл взяли участь у відспівуванні протоієрея Олександра Кубеліуса

З благословення ректора Київської духовної академії і семінарії єпископа Білогородського Сильвестра, участь у відспівуванні взяли вчений секретар доцент протоієрей Василій Яковчук, професор С.М. Бортник та завідувач канцелярією Т.М. Лахно.

По Chuley |
Детальніше
Кві
10

Відійшов до Господа протоієрей Олександр Кубеліус, в.о. обов’язки ректора КДАіС у 1992-1993 рр.

Протоієрей Олександр Анатолійович Кубеліус був викладачем Київських духовних шкіл у 1989-1993 рр. та виконуючим обов’язки ректора Київської духовної академії і семінарії у 1992-1993 рр. Помер о. Олександр 10 квітня 2019 року після тривалої хвороби.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Бер
13

Відслужено заупокійну літію за спочилим ректором КДА протоієреєм Миколаєм Забугою

З нагоди 68-річчя спочилого ректора Київської духовної академії і семінарії протоієрея Миколая Забуги (+2014) на його могилі біля Академічного храму на честь Різдва Божої Матері була відслужена заупокійна літія.

По Kornilov Denis |
Детальніше
Бер
09

У Київських духовних школах помолилися за упокій Т.Г. Шевченка

З нагоди 205-ї річниці від Дня народження відомого поета і письменника в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері була відслужена заупокійна літія.

По Chuley |
Детальніше
Бер
02

В Київських духовних школах помолились за упокій спочилих православних християн

Єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію та Парастас в Академічному храмі на честь Різдва Божої Матері.

По Chuley |
Детальніше
Лис
25

У КДАіС відслужена заупокійна літія за єп. Сильвестром (Малеванським) та прот. Олександром Глаголєвим

Ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр звершив заупокійну літію за спочилими багаторічним ректором дореволюційної Київської духовної академії єп. Сильвестром (Малеванським) та професором КДА прот. Олександром Глаголєвим.

По Chuley |
Детальніше
Page 1 of 3123