Почати
23.08.2026 - 23:30
Кінець
23.08.2026 - 23:30
Категорії
НовиниУ Неділю дванадцяту після П’ятидесятниці, післясвято Преображення Господнього, 23 серпня 2026 року, в Академічному храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієві звершено Божественну літургію.
Недільне богослужіння очолив проректор з навчально-методичної роботи єпископ Батуринський Пантелеімон у співслужінні академічного духовенства та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.
Богослужіння транслювалось на офіційному YouTube-каналі Київської духовної академії і семінарії.
За богослужінням також молились викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.
Проповідь після читання Святого Євангелія виголосив ієромонах Амвросій (Небрончук).
Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.
Молитовні піснеспіви Літургії виконував хор студентів Київських духовних шкіл під керівництвом регента архімандрита Леонтія (Тупкала).
На завершення богослужіння перед іконою свята Преображення Господнього було відслужено чин славління. Преосвященніший єпископ Пантелеімон привітав усіх присутніх із недільним днем та закликав на вірян Боже благословіння.
Пресслужба КДА / фото А. Ємельянов
Читайте також:
Проповідь архієпископа Білогородського Сильвестра у Неділю 12-ту після П’ятидесятниці
Проповедь архиепископа Белогородского Сильвестра в Неделю 12-ю по Пятидесятнице
70

