Божественна літургія у Неділю десяту після П’ятидесятниці

17.08.2025

Почати

17.08.2025 - 23:30

Кінець

17.08.2025 - 23:30

Категорії

Новини

У Неділю десяту після П’ятидесятниці, 17 серпня 2025 року, в Академічному храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієво була звершена Божественна літургія.

 

Богослужіння очолив завідувач бібліотеки та церковно-археологічного музею КДА архімандрит Дамаскін (Лебедь) у співслужінні академічного духовенства та студентів Київських духовних шкіл у священному сані.

 

 

Богослужіння транслювалось на офіційному каналі КДАіС у Youtube.

 

Проповідь після читання Святого Євангелія виголосив архімандрит Дамаскін (Лебедь).

 

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

 

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання за Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, котрий сьогодні святкує 11-ту річницю інтронізації на древній престол Київських Митрополитів!

 

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

 

Богослужбові піснеспіви виконував хор студентів Київських духовних шкіл.

 

Пресслужба КДА / Фото А. Ємельянов

 

 

 

105

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ