Святкове всенічне бдіння напередодні престольного свята Академічного храму

16.12.2025

Почати

16.12.2025 - 23:30

Кінець

16.12.2025 - 23:30

Категорії

Новини

Напередодні дня пам’яті святої великомучениці Варвари та з нагоди престольного свята Академічного храму на честь преподобного Іоанна Дамаскіна, 16 грудня 2025 року, Київські духовні школи молились за Всенічним бдінням.

 

Святкове богослужіння очолив голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.

 

Високопреосвященнішому владиці співслужили: ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр, проректор з виховної роботи архієпископ Згурівський Амвросій, проректор з навчально-методичної роботи єпископ Батуринський Пантелеімон, завідувач аспірантури єпископ Баришівський Філарет, викладачі, студенти КДАіС та гості у священному сані.

 

 

За богослужінням також молились викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.

 

Богослужіння транслювалось на офіційному каналі КДАіС у Youtube.

 

Проповідь після шестопсалм’я виголосив студент I курсу Академії — диякон Михайло Обрецький.

 

Богослужбові піснеспіви виконували хори студентів Київських духовних шкіл під управлінням регентів архімандрита Леонтія (Тупкало) та ієромонаха Іоасафа (Міронова).

 

 

 

Прес-служба КДА / фото О. Ошманін

 

 

110

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ