Почати
20.12.2025 - 23:30
Кінець
20.12.2025 - 23:30
Категорії
НовиниНапередодні Неділі двадцять восьмої після П’ятидесятниці, дня пам’яті Преподобного Патапія, 20 грудня 2025 року, в Академічному храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієво було звершено Всенічне бдіння.
Богослужіння очолив голова Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент.
Високопреосвященнішому владиці співслужили: проректор з виховної роботи архієпископ Згурівський Амвросій, проректор з навчально-методичної роботи єпископ Батуринський Пантелеімон, викладачі, студенти КДАіС та гості у священному сані.
Богослужіння транслювалось на офіційному каналі КДАіС у Youtube.
За богослужінням також молились викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.
Проповідь після шестопсалм’я виголосив студент II курсу Академії — чтець Іван Кречуняк.
Богослужбові піснеспіви виконували хори студентів Київських духовних шкіл під управлінням регентів архімандрита Леонтія (Тупкало) та ієромонаха Іоасафа (Міронова).
***
Читайте також:
Проповідь архієпископа Білогородського Сильвестра у Неділю 28-му після П’ятидесятниці
Проповедь архиепископа Белогородского Сильвестра в Неделю 28-ю по Пятидесятнице
Пресслужба КДА / фото О. Ошманін
104


