Між КДА та Християнською академією у Варшаві підписано угоду про співробітництво

25.05.2018

Почати

25.05.2018 - 03:00

Кінець

Категорії

Новини

У четвер, 24 травня 2018 року, у день пам’яті святих рівноапостольних братів Кирила та Мефодія, офіційна делегація Київської духовної академії і семінарії на чолі з ректором єпископом Білогородським Сильвестром відвідала Християнську теологічну академію у Варшаві.

 

До складу делегації також увійшли проректор з науково-богословської роботи професор В. В. Бурега та секретар Вченої ради доцент протоієрей Василій Яковчук.

 

Гості з Києва ознайомилися з історією Християнської теологічної академії у Варшаві, принципами організації в ній навчального процесу та наукової роботи.

 

Делегація Київської духовної академії і семінарії взяла участь в засіданні Сенату Християнської теологічної академії у Варшаві. Під час цього засідання було підписано угоду про співробітництво між Київською духовною академією і семінарією та Християнською теологічною академією у Варшаві. Зі сторони Київських духовних шкіл угоду підписали ректор єпископ Сильвестр та проректор з науково-богословської роботи В. Бурега. Зі сторони Християнської теологічної академії у Варшаві угоду підписали ректор профеcор Богуслав Мілерські та проректор і керівник Православної секції архієпископ Вроцлавський і Щецинський Георгій.
Угода передбачає реалізацію спільних дослідницьких та навчальних проектів, організацію конференцій, обмін викладачами та студентами.


Довідка

Християнська теологічна академія у Варшаві є міжконфесійним вищим навчальним закладом. Вона була створена у 1954 р. В Академії діє три секції: євангелічна, старокатолицька та православна. Ректорами Академії обираються почергово представники вказаних трьох конфесій. Сьогодні ректором Християнської теологічної академії є представник Євангелічної церкви професор Богуслав Мілерські.

Навчання в академії здійснюється як за напрямком «теологія» (можливе вивчення православної, євангелічної та старокатолицької теології; строк навчання 5 років), так і за напрямком «педагогіка» (шкільна педагогіка, соціально робота, міжкультурна педагогіка та педагогіка дорослих; строк навчання 3 роки).

 

Прес-служба КДА

1211

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ