Почати
20.02.2021 - 23:30
Кінець
20.02.2021 - 23:30
Категорії
НовиниУ день пам’яті преподобного Парфенія, єпископа Лампсакійського (IV), 20 лютого 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення намісника Городницького ставропігійного Свято-Георгіївського чоловічого монастиря, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр взяв участь у соборній Божественній літургії в обителі.
Богослужіння звершили намісник обителі архієпископ Городницький Олександр, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр та вікарій Тульчинської єпархії єпископ Ладижинський Сергій.
Після читання Святого Євангелія владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирським словом.
За богослужінням були піднесені сугубі молитви за припинення коронавірусної інфекції та за здоров’я лікарів.
Наприкінці Літургії, намісник монастиря подякував Преосвященним архіпастирям за спільну молитву та закликав на присутніх Боже благословення.
Прес-служба КДА
