Почати
25.12.2018 - 21:30
Кінець
Категорії
НовиниУ вівторок, 25 грудня 2018 року, у день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив Божественну літургію в храмі на честь преподобного Іллі Муромця Голосіївського благочиння.
Його Преосвященству співслужили благочинний Голосіївського благочиння протоієрея Павла Кирилова, настоятель храму протоієрея Володимира Тукала та гостей парафії у священному сані .
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.
Наприкінці Літургії перед іконою святителя Спиридона Триміфунтського був звершений чин славління.
Після відпусту Богослужіння єпископ Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом, передав благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство, гостей та прихожан храму зі святом.
Прес-служба КДА
