Архієпископ Сильвестр освятив автомобіль швидкої допомоги для ЗСУ

27.05.2024

Почати

27.05.2024 - 23:30

Кінець

27.05.2024 - 23:30

Категорії

Новини

В понеділок, 27 травня 2024 року, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив чин освячення автомобіля швидкої медичної допомоги в храмі Воздвиження Хреста Господнього, що в Пирогові Голосіївського району м. Києва.

 

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Микита Чекман, клірики храму та гості у священному сані.

 

Вказаний автомобіль був доставлений в Україну у співпраці з фондом British-Ukrainian Aid як донором, Herr Rainer, Stefan Serge Ruge, за сприяння Десятинного монастиря Різдва Пресвятої Богородиці та українських партнерів та був переданий Благодійному фонду імені святителя Іоанна Шанхайського і Сан-Франциського чудотворця, волонтерський центр якого діє при Хрестовоздвиженській парафії.

 

Після освячення автомобіль швидкої медичної допомоги буде переданий для потреб КНП “Центральної міської лікарні” міста Торецьк Донецької області, яка опікується пораненими військовими ЗСУ та всіма постраждалими від військової агресії.

 

Пресслужба КДА

 

 

230

ДОДАТКОВІ ДОКУМЕНТИ