Почати
15.05.2026 - 23:30
Кінець
15.05.2026 - 23:30
Категорії
НовиниНапередодні дня пам’яті преподобного Феодосія, ігумена Києво-Печерського, 15 травня 2026 року, в Академічному храмі на честь преподобного Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієво звершено Всенічне бдіння.
Богослужіння звершив проректор з навчально-методичної роботи єпископ Батуринський Пантелеімон у співслужінні викладачів, студентів і вихованців КДАіС у священному сані.
За богослужінням молився голова Учбового комітету при Священному Синоді Української Православної Церкви митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, а також викладачі, студенти та вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни Академічного храму та паломники обителі.
Піснеспіви виконували хори студентів Київських духовних шкіл під управлінням регентів архімандрита Леонтія (Тупкало) та ієромонаха Іоасафа (Міронова).
Пресслужба КДА / Фото А. Ємельянов
56


